Najvýhodnejšie pôžičky a úvery

Najvýhodnejšia pôžička - poskytovatelia, informácie

Najvýhodnejšiu pôžičku očakáva každý z nás respektíve podmienky k nej. V zásade existujú dva typy úverov – bankové a nebankové. Mohli by sme ho taktiež definovať ako úver, ktorý najviac vyhovuje potrebám žiadateľa o pôžičku.

Nebankové pôžičky využívajú väčšinou klienti, ktorí z nejakého dôvodu neuspeli v banke alebo im nevyhovovali dané podmienky.

Záporným faktorom bankových subjektov je hlavne zdĺhavosť vybavovania a predkladania množstva dokladov a potvrdení, čím sa značne líšia od poskytovateľov nebankových subjektov.

Pri bankách môžeme jednoducho porovnávať výšku úrokovej sadzby. Ďalším menej dôležitým kritériom sú rôzne ďalšie poplatky a sankcie s ktorými by sme sa mali vopred oboznámiť pred uzavretím úverovej zmluvy.

Najvýhodnejšia pôžička na auto

Rozhodli ste sa pre kúpu automobilu nového alebo ojazdeného? Vybrať si môžete ako z bankových tak z nebankových subjektov.

O tento úver môžu požiadať s pravidla osoby starší ako 18 rokov. Štandardným bankovým produktom pre kúpu auta je bezúčelový úver.

Najvýhodnejšia pôžička na auto je tá najlacnejšia , teda taká, ktorá má nízky úrok a zároveň nízke alebo žiadne poplatky. Dôležité je sa informovať na percentuálnu mieru nákladov, ktorá sa udáva ako RPMN. Vďaka tomu môžeme jednoducho porovnávať jednotlivé úvery.

Tento druh pôžičky je poskytovaný v bankách. Pôžička na auto je dostupná aj v nebankových subjektoch, tam je však spravidla drahšia.

Pôžička pre mladých

Mladí ľudia dnes cestujú častejšie do zahraničia či už pracovne alebo za zábavou ako kedysi a na tieto ich koníčky sú potrebné finančné prostriedky.

Pôžičky pre mladých môžete brať aj zo Štátneho fondu bývania.

Pôžička na bývanie

Pôžička na bývanie  je pripravená špeciálne pre účely rekonštrukcie bytu či domu bez založenia nehnuteľnosti. Jej vybavenie je rovnako jednoduché ako pri bežnej pôžičke a peniaze môžete využiť na čokoľvek nepotrebujete nič dokladovať ani založiť nehnuteľnosť.

Vyhľadajte si pôžičku:

Comments are closed.