Pôžička pre nezamestnaných

Pôžičky pre nezamestnaných - poskytovatelia, informácie

Pôžička pre nezamestnaných bola pôžička, pri ktorej sa nedokladovali   žiadne doklady o príjme. Poskytovatelia týchto pôžičiek väčšinou požadovali, aby ste mali ručiteľa, prípadne ručili nehnuteľnosťou alebo hnuteľným majetkom.

Pôžičky pre nezamestnaných mali vysokú úrokovú sadzbu a RPMN. Boli poskytované predovšetkým určitým skupinám klientov, kde patria napríklad nezamestnaný, mamičky na materskej dovolenke a podobne.

Tento typ pôžičky už nie je možné poskytovať, pretože podľa najnovších opatrení Národnej Banky Slovenska platí, že banky aj nebankové spoločnosti musia dokladovať svoj príjem. Čo pri nezamestnaných je problém a pôžičku tak nemajú možnosť získať.

Pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia bolo možné získať výhradne v nebankovom sektore. Mohli o ňu žiadať i nezamestnaní ľudia. Nebanková spoločnosť tým, že nezamestnaní ľudia nemohli dokladovať svoj príjem brala na seba vysoké riziko. Dnes už sa pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia, alebo online pôžičky pre nezamestnaných neposkytujú.

Vyhľadajte si pôžičku:

Comments are closed.